Rezervimet thjesht, pa ndonjë pagesat dhe në mënyrën e të sigurt
Nous offrons 20% de réduction pour toute réservation de 5 nuits minimum.
Zgjidhni datën e mbërritjes atëherë data e nisjes dhe klikoni kontrolloni disponueshmërinë

?
Data e mbërritjes
Data e nisjes

Komente

Sofaã S (Lille, 9 qershor 2012 Njoftim publile, Teksti origjinal Franais): Unë passun qëndron me my darling bukur, c një hotel të qetë relaksuese, ushqim të ndryshme, stafi bukur dhe RSP ctueux. Unë këshilla, ndonjëherë ju të vërtetë tster në hotel në vend pas c kritik çdo këshilla e tij dhe poin e parë e njerëzve po kërkojnë dhe jo tjetër, kështu që për çmimin ajo çmim të ulët dhe jo vetëm të presin që të jenë të hotel luksoz në d njëjtë si vakant eshtrave fshehur për FAU në mëdyshje për të shkuar atje unë me të vërtetë dua g .. atë në vend të mirë në qendër të Hammamet nuk duhet taksi
Elsa (Franca Thor, opinioni publile 08/03/2010, Teksti origjinal franais): Raporti qualitprix, asgjë për të thënë dhe stafi hotel shumë miqësore. Sjour shumë të kënaqshme.

Pse libri Marina Palace

E vendosur në fshatin e ri turistik "Yasmine Hammamet" qendra e Marina, Marina Palace ofron të gjitha lehtësitë për një qëndrim të rehatshëm.
Në një arkitekturë që dallohet, Marina Pallati është vendi ideal për të kaluar një pushim të qetë dhe relaksuese .

Cool cilësi-raport çmim

id="result_box" class="" lang="en"> Libri internet dhe merrni më të mirë Shkalla e garantuar në net

Asnjë tarifë për anulimin apo ndryshimin e rezervimit.

id="result_box" class="" lang="en"> Rezervimi mund të të bëhen deri në mesnatë në të njëjtën ditë

Ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet dhomë për një natë paqësore (Sipas disponueshmërisë.

Programi i Besnikërisë, kodin Promo, e cila varion midis 10% dhe reduktimin e 50%.

Tags lirë në hotel Marina Palace!
lidhje

Pa pagesë pa tel në të gjithë hotelin Marina Palace (duke përfshirë dhoma)

Sunbeds lirë dhe pishinë dhe në plazh cadra e Marina Hotel Palace Yasmine Hammamet.

Free Parking në dispozicion në faqen e internetit dhe Privest (pa ndonjë Rservation paraprak).

Shërbimet dhe pajisjet e Marina Hotel Palace

Restoranti kryesor (bufe), bar relaksim, pritja e hapur 24h/24, Terrace, Non-Smoking Rooms, Family Rooms, 5 ashensorët, regjistrimi dhe rregullimi të shpejtë, të sigurt, ngrohjes, Storage Bagazhi Dyqanet në hotel, plazh privat, Casa Marina (map) restorant, bar-rostiçeri

Rrethinat e Marina Hotel Palace Tunizi Yasmine Hammamet

Marina Marina Yasmine Hammamet Tunizi: 50 metra

Medina dhe Carthage Toka, Yasmine Hammamet Tunizi: 500 metra

Plazhi privat i Pallatit Marina hotelit: 350 metra

Enfidha Hammamet International Airport (IATA: NBE): 35 Km

Aeroporti Ndërkombëtar i-Tunis Carthage (IATA kodi): 77 Km

Marina Palace ofron transferta nga aroportEnfidha ouTunis Carthage
Çmimi: 90 dinarë (45 euro) çdo mënyrë
Ju lutemi të na kontaktoni: Email: contact@marinapalace.info ouTlphone: (00216) 72244748

Ushqime dhe Pije
Strehimi i vogël drekë: Strehimi drekë kontinentale
Gjysma bordit: Akomodimi drekë Mëngjesi dollap kontinentale DNER
Bordi i plotë: Akomodimi Mëngjesi drekë drekë DNER
Të gjithë përfshirëse (Allinclusive) Strehimi DNER Small Drinks drekë drekë (Bar Allin & restorant kryesor)
Copyright © 2013 Hotel Hammamet marina palace™. Powered by marinahotels.tn